KOŠARKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA MLADIĆE (2017/2018)

Održava se od 20. studenog do 19. prosinca 2017. godine.

Grupe

Grupa A

1. TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR
2. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR ZADAR
3. STRUKOVNA ŠKOLA V. VLATKOVIĆ
4. POMORSKA ŠKOLA ZADAR

Grupa B

1. GIMNAZIJA JURAJ BARAKOVIĆ ZADAR
2. PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA
3. GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR (MIOC)
4. EKON.-BIROTEH. I TRGOVAČKA ŠKOLA ZADAR

Raspored utakmica

Utakmice će se igrati 8 minuta po četvrtini. Sve utakmice, polufinale i finale će se igrati u pomoćnoj dvorani br. 3, u ŠC Višnjik. Dođite i podržite svoju ekipu. Navijate sportski i neka najbolji pobjede!

1.KOLO (ponedjeljak, 20.11.2017)

Grupa A:
11:00h → Tehnička škola Zadar – Pomorska škola Zadar
12:00h → Gimnazija Vladimir Nazor Zadar – Strukovna škola Vice Vlatković

 

Grupa B:
13:00h → Gimnazija Juraj Baraković Zadar – Zadarska Privatna gimnazija
14:00h → Prirodoslovno-grafička škola – Gimnazija Franje Petrića Zadar
Slobodna → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar

2.KOLO (srijeda, 29.11.2017.)

Grupa A:
14:00h → Tehnička škola Zadar – Strukovna škola Vice Vlatković
13:00h → Gimnazija Vladimir Nazor Zadar – Pomorska škola Zadar

 

Grupa B:
12:00h → Gimnazija Juraj Baraković Zadar – Gimnazija Franje Petrića Zadar
11:00h → Prirodoslovno-grafička škola – Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
Slobodan → Zadarska Privatna gimnazija

3.KOLO (ponedjeljak, 04.12.2017.)

Grupa A:
11:00h → Pomorska škola Zadar – Strukovna škola Vice Vlatković
12:00h → Tehnička škola Zadar – Gimnazija Vladimir Nazor Zadar

 

Grupa B:
13:00h → Zadarska Privatna gimnazija – Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
14:00h → Gimnazija Juraj Baraković Zadar – Prirodoslovno-grafička škola
Slobodna → Gimnazija Franje Petrića Zadar

4.KOLO (srijeda, 06.12.2017.)

Grupa A: SLOBODNA

 

Grupa B:
13:00h → Gimnazija Juraj Baraković Zadar – Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
14:00h → Gimnazija Franje Petrića Zadar – Zadarska Privatna gimnazija
Slobodna → Prirodoslovno-grafička škola

5.KOLO (ponedjeljak, 11.12.2017.)

Grupa A: SLOBODNA

 

Grupa B:
13:00h → Prirodoslovno-grafička škola – Zadarska Privatna gimnazija
14:00h → Gimnazija Franje Petrića Zadar – Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
Slobodna → Gimnazija Juraj Baraković Zadar

POLUFINALE (srijeda, 13.12.2017.)

12:00h → Gimnazija Vladimir Nazor Zadar – Gimnazija Franje Petrića Zadar
13:00h → Pomorska škola Zadar – Gimnazija Juraj Baraković Zadar

FINALE (utorak, 19.12.2017.)

12:00h → Gimnazija Vladimir Nazor Zadar - Pomorska škola Zadar - utakmica za 3. mjesto
13:00h → Gimnazija Franje Petrića Zadar - Gimnazija Juraj Baraković Zadar - finale

FOTOGALERIJA

Rezultati

1.KOLO

Grupa A
Tehnička škola Zadar - Pomorska škola Zadar 43 : 68 (11:13; 5:28; 11:19; 16:8)
Suci: J.Modrić - L.Štrmelj

Tehnička škola Zadar: Barić, Crnjak 4, Žunić 8, Rudić 4, Mikić 7, Knežević 3, Brezovski, Surać, Vidov 6, Višić 11, Matacin, Dević-Obradović.

Pomorska škola Zadar: Barbaroša 19, Fantina 4, Stipanov 2, Cicero, Smoljan 6, Knežević 12, Višić 4, Veldić, Hržina 7, Erak, Majica 8. Jurjević 6.

Gimnazija Vladimir Nazor Zadar - Strukovna škola Vice Vlatković Zadar 88 : 34 (16: 5; 27: 7; 21:10; 24:12)
Suci: J.Modrić - L.Štrmelj

Gimnazija Vladimir Nazor Zadar: Lonić 4, Rogić 9, Meštrić 12, Ninčević 5, Paleka 14, Bubić 7, Erslan 6, Horvat 8, Žilić 13, Babara 6, Šaravanja 2, Dellavia 2.

Strukovna škola Vice Vlatković Zadar: Kolanović 6, Marić, Barešić, Lipotica 3, Dragaš 8, Vrček 3, Kapelari, Marelić 6, Čulina, Korman 8.

 

Grupa B
Gimnazija Juraj Baraković Zadar - Zadarska Privatna gimnazija 48 : 35 (7:7; 16:2; 9:10; 16:16)
Suci: T.Bilić - A.Atelj

Gimnazija Juraj Baraković Zadar: Ćurković 2, Perinić 11, Traživuk 9, Grašo 2, Bralić, Franov 10, Dobrović, Milković 9, Sikirić 1, Bajlo, Škibola, Kovačević 4.

Zadarska Privatna gimnazija: Kotlar, Morović 7, Dunatov 5, Korljan, Hordov 19, Tanta, Župan, Bencarić 2, Perović 2.

Prirodoslovno-grafička škola Zadar - Gimnazija Franje Petrića Zadar 33 : 50 (5:12; 6:16; 15:12; 7:10)
Suci: T.Bilić - A.Atelj

Prirodoslovno-grafička škola Zadar: Goti 2, Prtenjača, Šango, Lončar, Guzić 2, Maričić, Eškinja, Nenadić 20, Lovrić, Dukić, Osmanović 6, Bučić 3, Vukić.

Gimnazija Franje Petrića Zadar: Gardijan 13, Vanjak 2, Sunara, Marinović, Bušić 13, Miljković 2, Petani 3, Miletić 5, Skelin 4, Kozulić 8.

2.KOLO

Grupa A
Gimnazija Vladimir Nazor Zadar - Pomorska škola Zadar 46 : 43 (7:15; 14:7; 6:14; 19:7)
Suci: F. Banović - L. Štrmelj

Gimnazija Vladimir Nazor Zadar: Lonić 4, Rogić 8, Meštrić 23, Ninčević, Lisica, Babara 11, Bubić, Horvat, Žilić, Dellavia, Šaravanja, Ražov, Marinović.

Pomorska škola Zadar: Fantina 14, Stipanov, Cicero 6, Smoljan 5, Knežević 8, Veldić, Hržina 2, Erak, Majica 8. Jurjević.

Tehnička škola Zadar - Strukovna škola Vice Vlatković Zadar 64 : 35 (24:7; 16:4; 10:15; 13:9)
Suci: F. Banović - L. Štrmelj

Tehnička škola Zadar: Barić,Crnjak, Žunić 23, Rudić 5, Mikić 12, Knežević 4, Brezovski, Vidov 17, Matacin, Dević-Obradović 2.

Strukovna škola Vice Vlatković Zadar: Kolanović, 2, Marić 8, Barešić, Lipotica 7, Dragaš 6, Vrček 9, Kapelari, Marelić 3, Čulina, Korman.

 

Grupa B
Prirodoslovno-grafička škola Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 40 : 57 (11:19; 10:13; 9:10; 10:15)
Suci: J.Modrić - A.Atelj

Prirodoslovno-grafička škola Zadar: Brkić 2, Prtenjača, Šango, Lončar, Guzić, Maričić 3, Eškinja, Nenadić 1, Lovrić 9, Dukić, Osmanović 18, Bučić 7, Vukić.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar: Maričić, Jukić 14, Bulić, Gardijan, Manojlović 26, Soldo 5, Karlović, Klanac, Begić 12, Milin, Klarić, Matešić.

Gimnazija Juraj Baraković Zadar - Gimnazija Franje Petrića Zadar 79 : 47 (20:16; 21:12; 20:9; 18:10)
Suci: J.Modrić - A.Atelj

Gimnazija Juraj Baraković Zadar: Ćurković, Perinić 25, Traživuk 9, Grašo, Bralić, Franov 24, Dobrović, Milković 14, Sikirić, Bajlo, Škibola 7, Vrkić.

Gimnazija Franje Petrića Zadar: Skelin 21, Gaxa 5, Jukić, Miletić, Marinović 6, Zdunić 4, Fain 4, Miljković 2, Petani 5.

3.KOLO

Grupa A
Strukovna škola Vice Vlatković Zadar - Pomorska škola Zadar 29 : 75 (8:23; 10:19; 5:10; 6:23)
Suci: J.Modrić - A.Atelj

Strukovna škola Vice Vlatković Zadar: Kolanović 6, Marić, Barešić, Lipotica 2, Dragaš, Vrček, Kapelari 5, Marelić 11, Čulina, Korman 5.

Pomorska škola Zadar: Barbaroša 11, Fantina 3, Stipanov 4, Cicero, Smoljan 4, Knežević 17, Veldić 2, Hržina 9, Erak, Majica 21, Jurjević 4.

Tehnička škola Zadar - Gimnazija Vladimir Nazor Zadar 43 : 66 (8:13; 12:21; 10:14; 13:18)
Suci: J.Modrić - A.Atelj

Tehnička škola Zadar: Barić, Crnjak, Žunić 17, Rudić 4, Mikić 9, Knežević 2, Brezovski, Vidov 4, Višić 7, Surać, Matacin, Dević-Obradović.

Gimnazija Vladimir Nazor Zadar: Sladić 2, Lonić 4, Rogić 4, Meštrić 10, Ninčević 2, Paleka 12, Babara 7, Erslan 10, Horvat 3, Lisica 3, Dellavia, Šaravanja, Žilić 9.

 

Grupa B
Zadarska Privatna gimnazija - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 56 : 61 (12:18; 12:15; 7:16; 25:12)
Suci: F.Banović – T.Bilić

Zadarska Privatna gimnazija: Kotlar, Morović 4, Dunatov 19, Korljan, Hordov 25, Tanta, Župan, Bencarić 8, Perović.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar: Maričić, Jukić 5, Bulić, Gardijan 8, Manojlović 28, Soldo 2, Karlović, Marčić 9, Milin, Klanac, Begić 9, Klarić, Matešić.

Gimnazija Juraj Baraković Zadar - Prirodoslovno-grafička škola Zadar 48 : 46 (11:5; 6:21; 10:12; 21:8)
Suci: F.Banović – T.Bilić

Gimnazija Juraj Baraković Zadar: Kasap, Perinić 9, Traživuk 17, Grašo, Bralić, Puhalović, Dobrović 4, Milković 11, Sikirić, Jerolimov, Škibola 7, Brkić.

Prirodoslovno-grafička škola Zadar: Brkić 4, Prtenjača, Šango, Lončar, Guzić, Maričić, Eškinja, Nenadić 21, Lovrić 4, Dukić, Osmanović 17, Bučić, Vukić.

4.KOLO

Grupa A
SLOBODNA

 

Grupa B
Gimnazija Juraj Baraković Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 66 : 63 (16:17; 20:19; 15:14; 15:13)
Suci: L.Štrmelj – A.Atelj

Gimnazija Juraj Baraković Zadar: Ćurković 1, Perinić 10, Traživuk 25, Grašo, Puhalović, Franov 17, Dobrović, Milković 13, Sikirić, Bajlo, Škibola, Vrkić.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar: Maričić, Jukić 15, Bulić, Gardijan 6, Manojlović 22, Soldo 5, Karlović, Marčić, Milin, Klanac, Begić 15, Klarić, Matešić.

Gimnazija Franje Petrića Zadar - Zadarska Privatna gimnazija 49 : 42 (11:12; 12:3; 14:14; 12:13)
Suci: A.Atelj – L.Štrmelj

Gimnazija Franje Petrića Zadar: Ghaxa, Petković 6, Vanjak 3, Horvat 6, Stanović 6, Fain 11, Petani, Miletić, Skelin 17.

Zadarska Privatna gimnazija: Kotlar, Hordov 23, Morović 5, Perović, Tanta 2, Korljan, Bencarić 5, Dunatov 7.

5.KOLO

Grupa A
SLOBODNA

 

Grupa B
Prirodoslovno-grafička škola Zadar - Zadarska Privatna gimnazija 44 : 52 (11:9; 10:14; 10:15; 13:14)
Suci: J.Modrić – A.Atelj

Prirodoslovno-grafička škola Zadar: Prtenjača, Šango, Lončar, Guzić, Maričić, Eškinja, Nenadić 19, Brkić 1, Lovrić, Osmanović 17, Bučić 5, Vukić, Goti 2.

Zadarska Privatna gimnazija: Kotlar 2, Hordov 25, Morović, Perović, Tanta 6, Korljan, Bencarić 2, Dunatov 17.

Gimnazija Franje Petrića Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 59 : 48 (12:15; 14: 9; 12:13; 21:11)
Suci: J.Modrić - A.Atelj

Gimnazija Franje Petrića Zadar: Petković, Vanjak, Horvat, Stanović, Sunara 13, Kozulić 14, Fain 5, Bušić 19, Petani, Skelin 8.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar: Maričić, Jukić 13, Bulić, Gardijan 4, Manojlović 17, Soldo 8, Karlović, Marčić, Klanac, Begić 6, Klarić, Matešić.

Tablica A

1. Gimnazija Vladimir Nazor Zadar 3 3 0 200 : 120 6
2. Pomorska škola Zadar 3 2 1 186 : 118 5
3. Tehnička škola Zadar 3 1 2 149 : 169 4
4. Strukturna škola Vice Vlatković Zadar 3 0 3 98 : 226 3



Tablica B

1. Gimnazija Juraj Baraković Zadar 4 4 0 241 : 191 8
2. Gimnazija Franje Petrića Zadar 4 3 1 205 : 202 7
3. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 4 2 2 229 : 221 6
4. Zadarska Privatna gimnazija 4 1 3 185 : 202 5
5. Prirodoslovno-grafička škola Zadar 4 0 4 163 : 207 4



POLUFINALE

Gimnazija Vladimir Nazor Zadar - Gimnazija Franje Petrića Zadar 69 : 73 (17:11; 16:14; 15:19; 14:18; 7:11)
Suci: J.Modrić - A.Atelj

Gimnazija Vladimir Nazor Zadar: Lonić, Rogić 6, Meštrić 11, Paleka 16, Babara 3, Erslan 30, Horvat 3, Lisica, Dellavia, Bubić, Žilić.
Voditelj: A. Knežević

Gimnazija Franje Petrića Zadar: Miletić, Skelin 3, Kozulić 18, Marinović, Vanjak, Horvat, Sunara 15, Jukić, Fain 14, Bušić 23, Zdunić, Petani.
Voditelj: H. Hordov

Pomorska škola Zadar - Gimnazija Juraj Baraković Zadar 47 : 51 (4:13; 18:15; 16:11; 9:12)
Suci: J.Modrić - A.Atelj

Pomorska škola Zadar: Barbaroša 19, Fantina 14, Cicero, Hržina, Knežević 4, Višić 1, Smoljan 2, Erak, Majica 7, Jurjević.
Voditelj: J. Pantalon

Gimnazija Juraj Baraković Zadar: Ćurković 5, Perinić 5, Traživuk 9, Grašo, Puhalović, Franov 19, Dobrović, Milković 13, Sikirić, Vučetić, Škibola, Vrkić.
Voditelj: I. Medunić

Lokacije