ODBOJKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA DJEVOJKE (2017/2018)

Održava se od 21. studenog do 18. prosinca 2017. godine.

Grupe

Grupa A

1. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR ZADAR
2. EKON.-BIROTEH. I TRGOVAČKA ŠKOLA ZADAR
3. GIMNAZIJA JURAJ BARAKOVIĆ ZADAR
4. TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR

Grupa B

1. MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA ZADAR
2. POLJOPRIVREDNA ŠKOLA STANKA OŽANIĆA
3. PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA
4. GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR (MIOC)

Raspored utakmica

Sve utakmice, polufinale i finale će se igrati u pomoćnoj dvorani br. 4, u ŠC Višnjik. Dođite i podržite svoju ekipu. Navijate sportski i neka najbolji pobjede!

1.KOLO (utorak, 21.11.2017)

Grupa A:
11:00h → Gimnazija Vladimir Nazor Zadar – Tehnička škola Zadar
12:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar – Gimnazija Juraj Baraković Zadar

 

Grupa B:
13:00h → Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar – Gimnazija Franje Petrića Zadar
14:00h → Poljoprivredna škola Stanka Ožanića – Prirodoslovno-grafička škola

2.KOLO (ponedjeljak, 27.11.2017.)

Grupa A:
14:00h → Gimnazija Vladimir Nazor Zadar - Gimnazija Juraj Baraković Zadar
13:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar – Tehnička škola Zadar

 

Grupa B:
12:00h → Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar – Prirodoslovno-grafička škola
11:00h → Poljoprivredna škola Stanka Ožanića – Gimnazija Franje Petrića Zadar

3.KOLO (utorak, 05.12.2017.)

Grupa A:
11:00h → Tehnička škola Zadar - Gimnazija Juraj Baraković Zadar
12:00h → Gimnazija Vladimir Nazor Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar

 

Grupa B:
13:00h → Gimnazija Franje Petrića Zadar – Prirodoslovno-grafička škola
14:00h → Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar – Poljoprivredna škola Stanka Ožanića

POLUFINALE (utorak, 12.12.2017.)

12:00h → Gimnazija Vladimir Nazor Zadar – Medicinska škola Zadar
13:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar – Gimnazija Franje Petrića Zadar

FINALE (ponedjeljak, 18.12.2017.)

12:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar - Medicinska škola Zadar - utakmica za 3. mjesto
13:00h → Gimnazija Vladimir Nazor Zadar - Gimnazija Franje Petrića Zadar - finale

FOTOGALERIJA

Rezultati

1.KOLO

Grupa A
Tehnička škola Zadar - Gimnazija Vladimir Nazor Zadar 0 : 2 (13:25, 10:25)
Suci: M.Masnić – I.Surać

Gimnazija Juraj Baraković Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 0 : 2 (14:25, 20:25)
Suci: M.Masnić – I.Surać

 

Grupa B
Gimnazija Franje Petrića Zadar - Medicinska škola Zadar 2 : 0 (25:8, 25:11)
Suci: M.Masnić – I.Surać

Prirodoslovno-grafička škola - Poljoprivredna i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar 2 : 0 (25:16, 25:3)
Suci: M.Masnić – I.Surać

2.KOLO

Grupa A
Tehnička škola Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 0 : 2 (7:25, 13:25)
Suci: M.Masnić – I.Surać

Gimnazija Juraj Baraković Zadar - Gimnazija Vladimir Nazor Zadar 0 : 2 (12:25, 7:25)
Suci: M.Masnić – I.Surać

 

Grupa B
Gimnazija Franje Petrića Zadar - Poljoprivredna i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar 2 : 0 (25:7, 25:3)
Suci: M.Masnić – I.Surać

Prirodoslovno-grafička škola - Medicinska škola Zadar 0 : 2 (19:25, 23:25)
Suci: M.Masnić – I.Surać

3.KOLO

Grupa A
Tehnička škola Zadar - Gimnazija Juraj Baraković Zadar 0 : 2 (10:25, 11:25)
Suci: M.Masnić – I.Surać

Tehnička škola Zadar: Delić, Bacalja, Došen, Božić, Mirčić, Tončić, Smolić, Soldo, Butić, Heđi, Zurak.

Gimnazija Juraj Baraković Zadar: Švorinić, Kovač, Smolić-Ročak, Miočić, Vučemilović-Vranje, Čilaš, Rolis, Karuc, Grbeša, Vuković, Šimunić, Fabijan, Dunatov, Župan.

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar - Gimnazija Vladimir Nazor Zadar 0 : 2 (15:25, 22:25)
Suci: M.Masnić – I.Surać

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar: Erlić, Zebić, Nikpalj, Bradica, Klanac, Surić, Suričević, Sikirić.

Gimnazija Vladimir Nazor Zadar: Doljanin, Sorić, Čukošić, Gregov, Lilić, Dijan, Buljat, Markuč, Čorak, Sorić, Krpeta, Čuča.

 

Grupa B
Gimnazija Franje Petrića Zadar - Prirodoslovno-grafička škola Zadar 2 : 0 (25:15, 25:22)
Suci: M.Masnić – I.Surać

Gimnazija Franje Petrića Zadar: Peša, Sunara, Perić, Bubić, Fain, Marković, Pručić, Paškov, Forko, Krnčević, Drvosjek.

Prirodoslovno-grafička škola Zadar: Knežević, Čirjak, Breulj, Čačić, Baroš, Marušić, Došen, Peran, Sipina, Glavić.

Poljoprivredna i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar - Medicinska škola Zadar 0 : 2 (8:25, 7:25)
Suci: M.Masnić – I.Surać

Poljoprivredna i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar: Brkić, Matković, Stipčević, Lucin, Rudić, Marić, Demo, Guščić, Jukić, Majdanić, Knez, Ivčić.

Medicinska škola Zadar: Pehar, Bajlo, Stipčević, Gnjatović, Barbaroša, Petričić, Meštrović, Rogić, Đemali, Božinović, Radan, Klanac, Plantak, Mrkić.

Tablica A

1. Gimnazija Vladimir Nazor Zadar 3 3 0 6 150 9
2. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 3 2 1 4 137 6
3. Gimnazija Juraj Baraković Zadar 3 1 2 0 101 2
4. Tehnička škola Zadar 3 0 3 0 64 0



Tablica B

1. Gimnazija Franje Petrića Zadar 3 3 0 6 150 9
2. Medicinska škola Zadar 3 2 1 4 119 6
3. Prirodoslovno-grafička škola Zadar 3 1 2 4 103 3
4. Poljoprivredna i veterinarska škola Stanka Ožanića Zadar 3 0 3 0 34 0



POLUFINALE

Gimnazija Vladimir Nazor Zadar - Medicinska škola Zadar 2 : 0 (25:13, 25:9)

Gimnazija Vladimir Nazor Zadar: Doljanin, Sorić, Čukošić, Gregov, Lilić, Dijan, Buljat, Markuč, Čorak, Sorić, Krpeta, Čuča
Voditelj: Jadranka Duvančić

Medicinska škola Zadar: Pehar, Bajlo, Stipčević, Gnjatović, Barbaroša, Petričić, Meštrović, Rogić, Đemali, Božinović, Radan, Klanac, Plantak, Mrkić
Voditelj: Renata Jakšić

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar - Gimnazija Franje Petrića Zadar 0 : 2 (25:22, 25:15)

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar: Erlić, Zebić, Nikpalj, Bradica, Klanac, Surić, Suričević, Sikirić
Voditelj: Melanija Miodrag

Gimnazija Franje Petrića Zadar: Peša, Sunara, Perić, Bubić, Fain, Marković, Pručić, Paškov, Forko, Krnčević, Drvosjek
Voditelj: Helena Hordov

Lokacije