ODBOJKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA DJEVOJKE (2018/2019)

Održava se od 30. studenog 2018. do 5. veljače 2019. godine.

Grupe

Grupa A

1. KLASIČNA GIMNAZIJA IVANA PAVLA II. ZADAR
2. GIMNAZIJA JURJA BARAKOVIĆA ZADAR
3. GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR (MIOC)
4. POLJOPRIVREDNA, PREHRAMBENA I VETERINARSKA ŠKOLA STANKA OŽANIĆA ZADAR
5. TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR

Grupa B

1. GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
2. MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA ZADAR
3. HOTELJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA ZADAR
4. PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA ZADAR
5. EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ZADAR

Raspored utakmica

Sve utakmice, polufinale i finale će se igrati u pomoćnoj dvorani br. 4, u ŠC Višnjik. Dođite i podržite svoju ekipu. Navijate sportski i neka najbolji pobjede!

1.KOLO (petak, 30.11.2018)

Grupa A:
11:00h → Klasična gimnazija - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića
12:00h → Gimnazija Jurja Barakovića - Gimnazija Franje Petrića
Slobodna: Tehnička škola

 

Grupa B:
13:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
14:00h → Medicinska škola – Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola
Slobodna: Prirodoslovno-grafička škola

2.KOLO (ponedjeljak, 03.12.2018.)

Grupa A:
14:00h → Klasična gimnazija - Gimnazija Franje Petrića
13:00h → Gimnazija Jurja Barakovića - Tehnička škola
Slobodna: Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića

 

Grupa B:
12:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola
11:00h → Medicinska škola – Prirodoslovno-grafička škola
Slobodna: Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola

3.KOLO (utorak, 11.12.2018.)

Grupa A:
11:00h → Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Tehnička škola
12:00h → Klasična gimnazija - Gimnazija Jurja Barakovića
Slodobna: Gimnazija Franje Petrića

 

Grupa B:
13:00h → Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Prirodoslovno-grafička škola
14:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Medicinska škola
Slobodna: Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola

4.KOLO (utorak, 15.01.2019.)

Grupa A:
13:00h → Klasična gimnazija - Tehnička škola
14:00h → Gimnazija Franje Petrića - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića
Slobodna: Gimnazija Jurja Barakovića

 

Grupa B:
13:00h → Gimnazija Vladimira Nazora - Prirodoslovno-grafička škola
14:00h → Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
Slobodna: Medicinska škola

5.KOLO (ponedjeljak, 21.01.2019.)

Grupa A:
11:00h → Gimnazija Jurja Barakovića - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića
12:00h → Gimnazija Franje Petrića - Tehnička škola
Slodobna: Klasična gimnazija

 

Grupa B:
13:00h → Medicinska škola - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
14:00h → Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola - Prirodoslovno-grafička škola
Slobodna: Gimnazija Vladimira Nazora

POLUFINALE (petak, 01.02.2019.)

13:00h → A1 - B2
14:00h → B1 - A2

FINALE (utorak, 05.02.2019.)

13:00h → utakmica za 3. mjesto
14:00h → finale

FOTOGALERIJA - ODBOJKAŠKA LIGA SREDNJIH ŠKOLA ZADARSKE ŽUPANIJE ZA DJEVOJKE (2017/2018)

 
 
 
 

Rezultati

1.KOLO

Grupa A
Klasična gimnazija - Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 2 : 0 (25 : 11, 25 : 14)
Suci: M. Masnić – I. Surać

Klasična gimnazija: PAOLA KOLIĆ, LAURA SILIĆ, MARIJA KOLEGA, TENA PEROVIĆ, IVANA ŽUŽA, DORA KOŽUL, VERONIKA MARKETIN, ZARA ŠARE, IVANA ZELIĆ, LEA BURČUL, ANA MARIA MARKETIN, MATEA SURIĆ - VODITELJ: BRANKO PERINČIĆ

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića: IVANA MARIĆ, MARIA BOKAN, EMA HAZDOVAR, EDINA VELAGIĆ, IVA ROTIM, MAGDALENA LUCIN, MIRJAM MATKOVIĆ, KATE STIPČEVIĆ, ANETA ŠARLIJA, LUCIJA MARNIKA, KATARINA BARIĆ, IVONA GALEŠIĆ - VODITELJ: IVO BAILO

Gimnazija Juraj Baraković - Gimnazija Franje Petrića 2 : 1 (25 : 14, 22 : 25, 15 : 13)
Suci: M. Masnić - A. Surać

Gimnazija Juraj Baraković: DONATA MIOČIĆ, NINA FABIJA, KARLA MARIA ŽUPAN, LUCIJA RAUS, RINA MIOČIĆ, DOROTE ČILAS, KARLA KLASIĆ, ANAMARIA PERIĆ, PAOLA GRBEŠA, MARTA ŽORIĆ, MIA PINČIĆ, PETRA ŠOŠA, SIMONA MIKULJAN - VODITELJ: BOŽENA TOKIĆ

Gimnazija Franje Petrića: JOSIPA MARKOVIĆ, MARIJA FAIN, KATARINA BOBIĆ, IVA UJEVIĆ, KATARINA GAĆINA, MATIJA MARFAT, ANGELA VELČEC, LANA PERIĆ, ANA MARIA KRNČEVIĆ, ANA MARIA ŠIMUNIĆ, SARA SVORCINA - VODITELJ: HELENA HORDOV

Tehnička škola SLOBODNA 1. KOLO

 

Grupa B
Gimnazija Vladimira Nazora Zadar - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2 : 0 (25 : 18 , 25 : 13)
Suci: M. Masnić – A. Surać

Gimnazija Vladimira Nazora Zadar: DIJAN MAGDALENA, SARA ČUKUŠIĆ, HELENA BULJAT, KARLA ČORAK, MIA JURIĆ, MARIETA KRNETA, NIKOLINA LILIĆ, IVA MILANOVIĆ, MARIJA SURIĆ, EMA DRAŽIĆ, KARLA GREGOV - VODITELJ: JADRANKA DUVANČIĆ

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola: LUCIJA LENKIĆ, IVA KLANAC, ANĐELA SURIĆ, PETRA KOVAČEVIĆ, DINKA SIKIRIĆ, SARA BRADICA, SARA JURIČEVIĆ, IVA KNEŽEVIĆ, NIKA ĆUSTIĆ, MELANIE MIOLOVIĆ, MARIJETA ŠIMUNIĆ, RENATA KOLGERAJ, PAULA IKIĆ - VODITELJ: MELANIA MIODRAG

Medicinska škola Ante Kuzmanića - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola 2 : 1 (25 : 16, 15 :25, 15 : 7)
Suci: M. Masnić – A. Surać

Medicinska škola Ante Kuzmanića: LAURA GNJATOVIĆ, KARLA BOŽAIĆ, MARIJA PEHAR, STELA GAMBIRAŽA, ANA MANDIĆ, LUPINA BARIČEVIĆ, LUCIA SILVANA ŠIMAC, MARTA RAMIĆ, VANESA FRANOVIĆ, ANĐELA PLANTAK, TADEA ŠIMUNOVIĆ, TEA RADAN, CHIARA MRKIĆ - VODITELJ: RENATA JAKŠIĆ

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola: NINA SIKIRIĆ, MANUELA PERIĆ, IVONA MRKELA, ANA ŠIMURINA, LORENA SEGARIĆ, LORENA MAUSAN, INES JADRIJEV, ANDRIJANA ĆUK, ENA PALEKA, PAULA ŠESTAN, ANDREJA MILOŠ, MARIJA PILIPOVIĆ - VODITELJ: HRVOJE EŠKINJA

Prirodoslovno-grafička škola SLOBODNA 1. KOLO

2.KOLO

Grupa A
Klasična gimnazija - Gimnazija Franje Petrića 0 : 2 (10 : 25, 21 : 25)
Suci: M. Masnić – A. Surać

Klasična gimnazija: Paola Kolić,Laura Silić,Marija Kolega,Tena Perović,Ivana Žuža,Dora Kožul,Veronika Marketin,Zara Šare,Ivana Zelić,Lea Burčul,Ana Maria Marketin,Matea Surić - Voditelj:Branko Perinčić

Gimnazija Franje Petrića: Josipa Marković,Marija Fain,Katarina Bobić,Iva Ujević,Katarina Gaćina,Matija Marfat,Angela Velčec,Lana Perić,Ana Maria Krnčević,Ana Maria Šimunić,Sara Svorcina - Voditelj: Helena Hordov

Gimnazija Juraj Baraković - Tehnička škola 2 : 0 (25 : 9 , 25 :10)
Suci: M. Masnić - A. Surać

Gimnazija Juraj Baraković: Donata Miočić,Nina Fabija,Karla Maria Župan,Lucija Raus,Rina Miočić,Dorote Čilas,Karla Klasić,Anamaria Perić,Paola Grbeša,Marta Žorić,Mia Pinčić,Petra Šoša,Simona Mikuljan - Voditelj:Božena Tokić

Tehnička škola: Lana Delić, Matija Soldo, Petra Pešić, Dora Mašina, Laura Del“orco, Ema Bacalja, Josipa Matak, Leonarda Vrkić, Victoria Alesandra Nikpalj, Ramona Lipovac, Isabela Fantina, Judita Radović, Marina Dragoslavić, Petra Butić, Jelena Došen - Voditelj: Elvis Prtenjača

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića SLOBODNA 2. KOLO

 

Grupa B
Gimnazija Vladimira Nazora Zadar - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola 2 : 0 (25 : 15 , 25 : 12)
Suci: M. Masnić – A. Surać

Gimnazija Vladimira Nazora Zadar: Magdalena Dijan,Sara Čukušić,Helena Buljat,Karla Čorak,Mia Jurić,Marieta Krneta, Nikolina Lilić,Iva Milanović,Marija Surić,Ema Dražić,Karla Gregov - Voditelj: Jadranka Duvančić

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola: Nina Sikirić,Manuela Perić,Ivona Mrkela,Ana Šimurina,Lorena Segarić,Lorena Mausan,Ines Jadrijev,Andrijana Ćuk,Ena Paleka,Paula Šestan,Andreja Miloš,Marija Pilipović - Voditelj: Hrvoje Eškinja

Prirodoslovno-grafička škola - Medicinska škola Ante Kuzmanića - 0 : 2 (17 : 25 , 10 : 25)
Suci: M. Masnić – A. Surać

Prirodoslovno-grafička škola: Anđela Breulj,Antonela Baroš,Angelina Sipina,Nikolina Došen,Karla Peran,Magdalena Marušić,Antonela Domijan,Ema Kulaš

Medicinska škola Ante Kuzmanića: Laura Gnjatović,Karla Božaić,Ema Rogić,Marija Pehar,Stela Gambiraža,Ana Mandić,Lupina Baričević,Lucia Silvana Šimac,Marta Ramić,Vanesa Franović,Anđela Plantak,Tadea Šimunović,Tea Radan,Chiara Mrkić - Voditelj: Renata Jakšić

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola SLOBODNA 2. KOLO

3.KOLO

Grupa A
Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića - Tehnička škola 2 : 0 (25:18, 25:21)
Suci: M. Masnić – A. Surać

Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića: Ivana Marić,Maria Bokan,Ema Hazdovar,Edina Velagić,Iva Rotim,Magdalena Lucin,Mirjam Matković,Kate Stipčević,Aneta Šarlija,Lucija Marnika,Katarina Barić,Ivona Galešić - Voditelj: Ivo Bailo

Tehnička škola: Lana Delić, Matija Soldo, Petra Pešić, Dora Mašina, Laura Del“orco, Ema Bacalja, Josipa Matak, Leonarda Vrkić, Victoria Alesandra Nikpalj, Ramona Lipovac, Isabela Fantina, Judita Radović, Marina Dragoslavić, Petra Butić, Jelena Došen - Voditelj: Elvis Prtenjača

Gimnazija Juraj Baraković - Klasična gimnazija 2 : 0 (25:8, 25:15)
Suci: M. Masnić - A. Surać

Gimnazija Juraj Baraković: Donata Miočić,Nina Fabija,Karla Maria Župan,Lucija Raus,Rina Miočić,Dorote Čilas,Karla Klasić,Anamaria Perić,Paola Grbeša,Marta Žorić,Mia Pinčić,Petra Šoša,Simona Mikuljan - Voditelj: Božena Tokić

Klasična gimnazija: Paola Kolić,Laura Silić,Marija Kolega,Tena Perović,Ivana Žuža,Dora Kožul,Veronika Marketin,Zara Šare,Ivana Zelić,Lea Burčul,Ana Maria Marketin,Matea Surić - Voditelj: Branko Perinčić

Gimnazija Franje Petrića SLOBODNA 3. KOLO

 

Grupa B
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola - Prirodoslovno-grafička škola 1 : 2 (26-24, 24-26, 14-16 )
Suci: M. Masnić – A. Surać

Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola: Lucija Lenkić,Iva Klanac,Anđela Surić,Petra Kovačević,Dinka Sikirić,Sara Bradica,Sara Juričević,Iva Knežević,Nika Ćustić,Melanie Miolović,Marijeta Šimunić,Teuta Kolgeraj,Paula Ikić,Tea Josipović - Voditelj: Melania Miodrag

Prirodoslovno-grafička škola: Anđela Breulj,Antonela Baroš,Angelina Sipina,Nikolina Došen,Karla Peran,Magdalena Marušić,Antonela Domijan,Ema Kulaš - Voditelj:Arno Longin

Gimnazija Vladimira Nazora - Medicinska škola Ante Kuzmanića - 2 : 0 (25-13, 25-23)
Suci: M. Masnić – A. Surać

Gimnazija Vladimira Nazora: Magdalena Dijan,Sara Čukušić,Helena Buljat,Karla Čorak,Mia Jurić,Marieta Krneta, Nikolina Lilić,Iva Milanović,Marija Surić,Ema Dražić,Karla Gregov - Voditelj: Jadranka Duvančić

Medicinska škola Ante Kuzmanića: Laura Gnjatović,Karla Božaić,Ema Rogić,Marija Pehar,Stela Gambiraža,Ana Mandić,Lupina Baričević,Lucia Silvana Šimac,Marta Ramić,Vanesa Franović,Anđela Plantak,Tadea Šimunović,Tea Radan,Chiara Mrkić - Voditelj: Renata Jakšić

Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola SLOBODNA 3. KOLO

Tablica A

1. Gimnazija Juraj Baraković 3 3 6 1 165 8
2. Gimnazija Franje Petrića 2 1 2 1 102 4
3. Klasična gimnazija 3 1 2 4 103 3
4. Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića 2 1 2 2 73 3
5. Tehnička škola 2 0 0 4 58 0



Tablica B

1. Gimnazija Vladimira Nazora 3 3 6 0 150 9
2. Medicinska škola 3 2 4 1 141 5
3. Prirodoslovno-grafička škola 2 1 2 3 141 2
4. Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola 2 0 1 4 76 1
5. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola 2 0 1 4 91 1